image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

ZADANIA:

- realizowanie założeń produkcyjnych

- praca na linii produkcyjnej – obsługa maszyn, obsługa linii do granulacji, obsługa nawijarki

- nadzorowanie stanu technicznego i prawidłowości pracy linii produkcyjnej

OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane wykształcenie średnie techniczne

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- samodzielność i energia w działaniu

- dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość długotrwałej współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje