image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

ZADANIA:

- tworzenie długoterminowej strategii produktowej, ustalanie planu rozwoju produktu

- opracowywanie nowych kanałów sprzedaży, udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów i cen produktów

- rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów

- przygotowywanie danych do raportów oraz analiz marketingowych dla określonego produktu

- monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych i istniejących produktów

- weryfikacja merytoryczna materiałów informacyjnych (katalogi, ulotki etc.), współpraca z agencjami reklamowymi

- udział w szkoleniu pracowników działu sprzedaży

- nadzorowanie i koordynacja prac związanych z produktem, zarządzanie zespołem pracującym nad produktem

OCZEKIWANIA:

- praktyczna wiedza w zakresie wprowadzania nowych produktów

- doskonałe zdolności  komunikacyjne

- umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowania w codziennej pracy

- mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych

OFERUJEMY:

- pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

- duży wpływ na rozwój nowych produktów

- interesującą pracę nad projektami dla znanych marek

- zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę