image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA

Zobacz inne nasze oferty pracy

Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

ZADANIA:

- Obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi zasadami obowiązującymi w Spółce

- Administracja danych Klientów oraz umów zgodnie z obowiązującym prawem i procedurami wewnętrznymi Spółki

- Przyjmowanie, przegląd i rejestracja zamówień Klienta

- Wystawianie faktur dla Klientów oraz współpraca z działami Spółki w celu prawidłowego zbierania danych

- Odbieranie i obsługa reklamacji zgłaszanych przez Klientów odnośnie wystawionych faktur i wykonanych usług

- Obsługa windykacyjna Klientów Spółki

- Zlecanie wysyłek zrealizowanych zamówień Klienta, organizacja transportu

- Archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi  obowiązującymi w Spółce

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek zarządzanie i marketing, sprzedaż, administracja

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność opracowywania sposobów realizacji zadań, ustalanie priorytetów

- Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami, zdolności negocjacyjne

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy

- Pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- Niezbędne narzędzia pracy

- Możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje