image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

Siedziba Firmy / Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, okolice Torunia, woj. Kujawsko-Pomorskie

OPIS STANOWISKA:

- administracja danych Klientów oraz umów zgodnie z obowiązującym prawem i procedurami wewnętrznymi Spółki

- przyjmowanie, przegląd i rejestracja zamówień Klienta

- wystawianie faktur dla Klientów oraz współpraca z działami Spółki w celu prawidłowego zbierania danych

- odbieranie i obsługa reklamacji zgłaszanych przez Klientów odnośnie wystawionych faktur i wykonanych usług

- obsługa windykacyjna Klientów Spółki

- zlecanie wysyłek zrealizowanych zamówień Klienta, organizacja transportu

- archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi  obowiązującymi w Spółce

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność opracowywania sposobów realizacji zadań, ustalanie priorytetów

- wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- praca w godz. 8-16 od PN-PT

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet świadczeń zdrowotnych

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje