image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA

Zobacz inne nasze oferty pracy

Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

OPIS STANOWISKA:

- obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi zasadami obowiązującymi w Spółce

- administracja danych Klientów oraz umów zgodnie z obowiązującym prawem i procedurami wewnętrznymi Spółki

- przyjmowanie, przegląd i rejestracja zamówień Klientów

- wystawianie faktur dla Klientów oraz współpraca z działami Spółki w celu prawidłowego zbierania danych

- obsługa reklamacji zgłaszanych przez Klientów

- obsługa windykacyjna Klientów Spółki

- zlecanie wysyłek zrealizowanych zamówień do Klientów

WYMAGANIA:

- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- wykształcenie wyższe

- umiejętność organizacji pracy własnej

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy

- niezbędne narzędzia pracy

- rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie

- pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole ludzi oraz możliwość samorealizacji