image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

Siedziba Firmy / Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, okolice Torunia, woj. Kujawsko-Pomorskie

OPIS STANOWISKA:

- pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych

- budowanie trwałych relacji sprzedażowych z aktualnymi lub potencjalnymi kontrahentami

- badanie potrzeb klienta oraz przygotowywanie ofert

- prowadzenie negocjacji handlowych

- realizacja planów sprzedażowych i maksymalizacja wyników sprzedaży

- raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe – mile widziane

- doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. 2 lata poparte wynikami i referencjami

- doświadczenie w kontaktach z kontrahentem zagranicznym

- mile widziana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy poza siedzibą firmy oraz miejscem zamieszkania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny

- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, Word)

- umiejętność analitycznego myślenia, prowadzenia rozmów sprzedażowo-negocjacyjnych oraz budowania długotrwałych relacji z klientami

- samodzielność, operatywność oraz orientacja na sukces i osiągnięcie określonego celu

- terminowość oraz samodzielność w realizacji zadań

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet świadczeń zdrowotnych

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje