image/svg+xml
WIELKIE RYCHNOWO info@conkret.com.pl
tel.: +48 56 6842400 fax: +48 56 6842178

Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

ZADANIA:

-optymalne wykorzystanie zasobów firmy przy zachowaniu terminowości realizacji zleceń oraz polityki zarządzania zapasami

- przeprowadzanie analiz, porównań i zestawień niezbędnych do prawidłowego sformułowania planów produkcyjnych

- planowanie procesu produkcyjnego i uruchamianie zleceń produkcyjnych, monitorowanie zmian

- kalkulacja i potwierdzanie czasu realizacji zamówień oraz dbałość nad terminowym realizowaniem zleceń produkcyjnych

- monitorowanie stanów magazynowych oraz zapewnienie utrzymania optymalnego stanu magazynowego i dostępności materiałów bezpośrednio produkcyjnych

- określanie potrzeb materiałowych  przy użyciu systemu do planowania produkcji

- tworzenie, weryfikacja, normalizacja, zatwierdzanie kart technologicznych wyrobów

- ustalanie norm czasowych dla produkcji wyrobów

- projektowanie wyrobów (receptury, skład surowcowy, sposób produkcji, sposób pakowania, sposób identyfikacji itp.)

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

- wiedza z zakresu planowania produkcji oraz znajomość metod i technik produkcji, umiejętność wykorzystania potencjału produkcyjnego

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację

- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

- zdolność analitycznego myślenia, planowania i formułowania logicznych wniosków

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność opracowywania sposobów realizacji zadań, ustalanie priorytetów

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet świadczeń zdrowotnych

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje