KARIERA

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI

Rozwijaj swoje umiejętności ze zgranym zespołem pasjonatów nowych rozwiązań, odkrywania nowych możliwości i wdrażania nowych technologii.

Twórz z nami rozwiązania, które zmieniają świat na lepsze.

Kim jesteśmy?

DAJEMY ODPADOM DRUGIE ŻYCIE

Jesteśmy recyklerem oraz wiodącym producentem regranulatów i nowoczesnych folii polietylenowych. Firma Conkret odpowiada za cały proces technologiczny: od zakupu odpadów, poprzez ich transport, segregację, regranulację i wytworzenie nowego gotowego produktu.

Nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie w branży meblarskiej, opakowaniowej, budowlanej, rolniczej i ogrodniczej.

Stawiamy na zrównoważony rozwój, a nasze działania i produkty pomagają rozwiązać problem zanieczyszczenia środowiska

Dlaczego my?

DLACZEGO CONKRET TO DOBRY WYBÓR?

SILNY I ZGRANY ZESPÓŁ

Conkret to przede wszystkim silny i zgrany zespół. Pracują tutaj entuzjaści, którzy kochają nowe wyzwania. Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań, odkrywania nowych możliwości, wdrażania nowych technologii. My po prostu lubimy swoją pracę, łącząc wspólne cele, które traktujemy bardzo poważnie i ciężko pracujemy, aby je realizować. Przy produkcji naszych folii, w nowoczesnych halach, z użyciem najnowszych technologii pracują ludzie, którzy się na tym znają i wiedzą, co robią.

STAWIAMY NA ROZWÓJ

Duża grupa, spośród 300 osobowego zespołu, jest związana z nami od wielu lat. Zarobki na poziomie rynkowym, system wynagradzania premiujący zaangażowanie i identyfikację z firmą, a także możliwości rozwoju osobistego sprawiają, że ludzie pracują u nas chętnie. Najwyższe kierownictwo spółki doskonale wie, że o sukcesie firmy decyduje kapitał ludzki. Zatrudnieni pracownicy przechodzą szereg szkoleń wewnętrznych, a także biorą udział w kursach organizowanych przez wyspecjalizowane podmioty szkoleniowe. Celem tych działań jest nie tylko wzrost umiejętności zawodowych, ale także kompetencji osobistych.

FIRMA Z POLSKIM KAPITAŁEM

Conkret jest firmą stąd, z wyłącznie polskim kapitałem. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności i jednym z największych pracodawców w powiecie. Wraz ze stałym rozwojem przedsiębiorstwa, ciągle zwiększamy zatrudnienie. Szukamy osób, które potrafią i chcą pracować, nie bojąc się nowych wyzwań, a ich kompetencje są poparte odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Rekrutacja

PROCES REKRUTACJI

Sprawdź, w jaki sposób rekrutujemy, poznaj nasze zasady i dołącz do zespołu Conkret!

Dowiedz się więcej
Nasi pracownicy

Historia Kariery

Marta

Operator Przewijarki Folii

W firmie od 2011r.

Jak zaczęła się Twoja „przygoda” w firmie Conkret?
W 2011 roku byłam w trakcie poszukiwań pracy. Znajomi polecili mi firmę Conkret, o której dużo słyszałam, a ponadto znajdowała się blisko mojego miejsca zamieszkania, co również było dla mnie dużym plusem. W tamtym czasie firma Conkret była w trakcie rozbudowy i akurat otwierano nowy dział. Zatrudniane były tam także kobiety, więc spróbowałam i udało się. Byłam mile zaskoczona i nie żałuję swojej decyzji.

Czym zajmujesz się na co dzień?
Moje pierwsze kroki, które stawiałam w firmie Conkret polegały na przewijaniu folii na przewijarkach, pakowaniu wyrobu gotowego, dążeniu do tego aby produkt był estetycznie zapakowany oraz odpowiedniej jakości. Początki były trudne, ale wszystkiego idzie się nauczyć, jeśli się chce. Aktualnie moim głównym obowiązkiem jest drukowanie etykiet na wyrób gotowy oraz dbanie o materiały i komponenty potrzebne do procesów produkcyjnych.

Za co lubisz swoją pracę?
W mojej pracy najbardziej satysfakcjonuje mnie różnorodność zadań, brak monotonii oraz rozwój osobisty. Każdego dnia przychodzę do pracy z pozytywnym nastawieniem, co daje mi jeszcze większą chęć do działania. Polecam każdemu współpracę z firmą Conkret. Nie bójcie się wyzwań!

Oskar

Specjalista do spraw zaopatrzenia Magazynu Technicznego

W firmie od 2016r.

Jak zaczęła się Twoja „przygoda” w firmie Conkret?
Moja „przygoda” z firmą zaczęła się dosyć zwyczajnie, poprzez złożenie CV w formie elektronicznej. Później rozmowa kwalifikacyjna, a po tygodniu zostałem zatrudniony obejmując etat Specjalisty do spraw zaopatrzenia Magazynu Technicznego.

Czym zajmujesz się na co dzień?
Moim głównym zadaniem jest prowadzenie stanów Magazynu Technicznego. Dbam o to, aby wszystkie potrzebne części maszyn, linii produkcyjnych były dostępne w każdej chwili. Podczas 6-letniej pracy w firmie, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową, moje stanowisko bardzo ewaluowało. Z prowadzenia małego, prostego magazynu części rozszerzyły się moje kompetencje i zakres prac, doszło jeszcze wiele innych zadań takich jak zaopatrzenie BHP, prowadzenie dokładnej, szczegółowej dokumentacji, współpraca ze wszystkimi działami w firmie, szeroki zakres rozmów z kontrahentami z różnych gałęzi przemysłu, a także zlecania drobnych usług dotyczących utrzymania ruchu.

Za co lubisz swoją pracę?
Praca w firmie jest bardzo ciekawa, każdy dzień jest inny i każdego dnia stawiam czoła nowym wyzwaniom. Poznaje bardzo dużo nowych osób, czasami jest ekscytująco, a czasami śmiesznie, bywa i żywiołowo. Pracuję w firmie, która zatrudnia wielu profesjonalistów, od których zawsze coś nowego mogę się jeszcze nauczyć – bo przecież człowiek uczy się całe życie.

Iwona

Sortowacz

W firmie od 2006r.

Jak zaczęła się Twoja „przygoda” w firmie Conkret?
16 lat temu znajoma, która była już pracownikiem firmy Conkret, poleciła mi pracę w tej firmie. Złożyłam swoje CV i długo nie musiałam czekać na przyjęcie mnie do pracy. Zostałam zatrudniona na stanowisku Sortowacza, a od ponad 6ciu lat często zastępuję swoją Brygadzistkę, dzięki czemu nabrałam większej pewności siebie. Zostałam doceniona i wyróżniona, dlatego jestem jeszcze bardziej zmotywowana do pracy.

Czym zajmujesz się na co dzień?
Moim głównym, codziennym zadaniem jest staranne i wydajne sortowanie folii przy taśmie sortowniczej zgodnie z instrukcją sortowania oraz poleceniem przełożonych. Od folii odsortowywane są wszystkie zanieczyszczenia w postaci papieru, złomu i innych tworzyw sztucznych. Dzięki pracy w systemie zmianowym mam sporo czasu także w tygodniu na swoje prywatne, typowo domowe obowiązki, a także na przyjemności, typu dobra książka czy ciekawy film.

Za co lubisz swoją pracę?
Bardzo lubię swoją pracę przede wszystkim za miłą atmosferę. Poznałam tu wiele nowych osób, z którymi tworzymy zgrany zespół. Bazując na własnym doświadczeniu, szczerze mogę polecić każdemu pracę w firmie Conkret. Nasz Pracodawca dba o swoich pracowników, mam poczucie stabilności zatrudnienia, dzięki czemu jestem bardziej zmotywowana do wydajnej pracy.

Jacek

Kierownik Recyklingu

W firmie od 1997r.

Jak zaczęła się Twoja „przygoda” w firmie Conkret?
Pracę w firmie Conkret zacząłem 25 lat temu, dokładnie 5 lutego 1997 roku. Firma mieściła się jeszcze wtedy w Kowalewie Pomorskim. Pracę zaczynałem na bardzo małej i prostej wytłaczarce granulatu oraz na małych wytłaczarkach do rozdmuchiwania folii. Firma w tym czasie skupiała się na produkcji reklamówek i rękawów do odpadów.

Czym zajmujesz się na co dzień?
Do tej pory zajmowałem stanowisko Brygadzisty na dziale, który zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Do moich obowiązków należało czuwanie nad całym procesem technologicznym od samego początku, czyli dostarczenia surowca, umycia i wysuszenia odpowiedniej ilości do utrzymania produkcji na wytłaczarkach, gdzie umyty i wysuszony surowiec jest poddawany obróbce termicznej i filtrowany na odpowiednim sicie . Do moich obowiązków należało również czuwanie nad procesem technologicznym oczyszczalni przemysłowych, gdzie oczyszczamy dla swoich potrzeb ok. kilkaset metrów sześciennych wody na godzinę i podajemy ją do umycia surowca w obiegu zamkniętym. Obecnie wdrażam się w nowe obowiązki Kierownika recyklingu.

Za co lubisz swoją pracę?
Pracę zaczynałem w małej firmie mieszczącej się w jednej hali i przez 25 lat byłem świadkiem jej ogromnego rozwoju. Przez te wszystkie lata pracy w Conkrecie miałem możliwość rozwijania się i poznawania nowych technologii.

Jeśli nie poczynimy gwałtownych zmian, to w 2050 r. w oceanach będzie więcej ton plastiku niż ryb!

Misja

TWORZYMY MODEL GOSPODARCZY PRZYSZŁOŚCI

Rozwijamy technologię recyklingu i tworzymy model gospodarczy przyszłości, w którym zasoby krążą w zamkniętym obiegu. Zmaksymalizowana jest ich wartość dodana, a zminimalizowane powstawanie odpadów.

Drugie życie dla odpadów plastikowych – realne korzyści:

  • Zmniejszenie emisji CO2 do nawet 90% i korzystny wpływ na zmiany klimatyczne
  • Najlepsza alternatywa dla surowców kopalnych
  • Zmniejszenie zależności od zasobów naturalnych (gaz ziemny, ropa)
  • Ograniczenie przedostawania się odpadów plastikowych do środowiska naturalnego
  • Brak spalania i składowania tworzyw sztucznych prowadzących do uwalniania trujących toksyn i gazów
Rekrutacja

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?