WYRÓŻNIENIA

WYRÓŻNIENI NA RYNKU

Firma Conkret została wyróżniona wieloma nagrodami m.in za wprowadzenie innowacyjnych produktów na rynek czy dynamiczny rozwój firmy.

Nasza jakość

OTRZYMANE WYRÓŻNIENIA

Diament Forbesa 2019

Diamenty Forbesa 2019 - I miejsce na liście w województwie kujawsko-pomorskim - firma CONKRET. „Diamenty Forbesa” to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu zostały opracowane w redakcji „Forbesa” na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2017, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Rzetelna firma

Od 09-10-2008 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Program rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów.

Złoty Płatnik 2015

Nasza firma została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:
- PMI powyżej 80 punktów,
- rating na poziomie powyżej CCC,
- brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Firma z zasadami

Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem "Firma z zasadami". Ideą tego programu jest stworzenie przyjaznej przestrzeni biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. Podbudową są wartości chrześcijańskie, z których wyrastamy, a hasłem przewodnim „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”.

Diamenty Forbesa 2009

Prestiżowe czasopismo ekonomiczne Forbes umieściło naszą firmę na liście najszybciej rozwijających się firm w 2009 roku.

Diament Forbesa 2018

Diamenty Forbesa 2018 - Conkret wśród najlepiej rozwijających sie firm w województwie kujawsko - pomorskim. „Diamenty Forbesa” to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu zostały opracowane w redakcji „Forbesa” na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Wiarygodna Firma

Program Wiarygodna Firma wspiera rzetelne i wiarygodne przedsiębiorstwa w budowie oraz wzmacnianiu pozytywnego wizerunku wśród klientów, dostawców i pracowników. Certyfikat zaświadcza o wprowadzeniu i stosowaniu profesjonalnych standardów w prowadzonej działalności. Na podstawie prowadzonej w sposób ciągły weryfikacji ocen udzielanych firmie, Certyfikat potwierdza wysoką wiarygodność firmy Conkret oraz zachowanie najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta.

Gazele Biznesu

Z punktu widzenia ”Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Do tego prestiżowego grona zostaliśmy zaproszeni już sześciokrotnie - w latach 2006, 2007, 2009, 2012, 2016 i 2017.

Firmy rodzinne roku 2012

Newsweek dostrzegł potencjał drzemiący w rodzinnych przedsiębiorstwach, dlatego prezentuje ich przedstawicieli w specjalnym Rankingu Firm Rodzinnych, który wyłonił najszybciej rozwijające się rodzinne biznesy w Polsce. Ranking Firm Rodzinnych Roku wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Celem rankingu jest także promocja firm, dla których przyjazna atmosfera, stabilność firmy i zatrudnionych w niej osób, są stawiane wyżej niż czysty zysk.

Firma roku 2011

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat POLISH PRODUCT w kategorii FIRMA ROKU poświadczający nasze osiągnięcia i pozycję na rynku. Podsumowanie działań w ostatnim roku jak i w latach ubiegłych, historia rozwoju firmy oraz rekomendacje partnerów handlowych to kluczowe informacje, na podstawie których Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej dokonuje wyboru.

Gepard Biznesu 2010

Po analizie wyników finansowych 40 tysięcy podmiotów nasza firma została zaliczona do prestiżowego grona Gepardów Biznesu 2010 roku. Metodologia wykorzystywana w Konkursie Gepardy Biznesu pokazuje wzrost wartości rynkowej firmy, gdyby jej akcje notowane były na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wartość rynkowa liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Certyfikat Wiarygodności Finansowej

Firma Dun & Bradstreet wyróżniła nas Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy według D&B Poland w roku 2009 i 2010. Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że dane finansowe Conkret dają gwarancję bardzo wysokiego poziomu płynności, zdolności finansowej i rentowności, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Godło Europejski Standard 2009

Celem projektu EU STANDARD jest wyłonienie najlepszych firm pod względem zarządzania jakością i nagrodzenie ich godłem EU STANDARD 2009. Adresatem projektu są podmioty osiągające wysoki, ustabilizowany poziom jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Godło EU STANDARD 2009 to znak graficzny służący jego posiadaczom do użytku marketingowego. Jego posiadaczem mogą stać się podmioty prowadzące aktywną politykę rozwoju zarządzania jakością, innowacyjne, dbające o rozwój pracowników.

Laur Eksperta

W 2018 r. otrzymaliśmy Certyfikat nadania Znaku Jakości w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla Firm "Laur Eksperta" za innowacyjny produkt - folię do regulacji przenikania pary wodnej z barierą energetyczną TERM-AL SD.

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?